TAPKITE MŪSŲ PARTNERIAIS

LHM STEP nuolat ieško patikimų partnerių, kurie norėtų prisijungti prie mūsų misijos – teikti aukščiausios kokybės laiptų sprendimus. Partneriams siūlome galimybę išskirtinėmis sąlygomis įsigyti mūsų produktus, dalinamės patirtimi bei padedame sukurti geriausią aptarnavimo patirtį jų klientams.

KODĖL VERTA TAPTI PARTNERIU?

Privalumas

1

2

3

4

Privalumas

Geriausio pasiūlymo garantija. Kiekvienam potencialiam partneriui parengiame konfidencialų pasiūlymą atsižvelgdami į užsakomos produkcijos kiekį. Į kiekvieną partnerį žiūrime individualiai ir ieškome geriausio sprendimo.

Privalumas

Patirtis ir užtikrintumas. Esame sukaupę didžiulę laiptų sistemų gamybos ir klientų aptarnavimo patirtį. Mūsų profesionalūs dizaineriai, inžinieriai ir klientų aptarnavimo specialistai pasirengę pasidalinti šia patirtimi su partneriais. Visuomet esame šalia, kai reikia patarimo.

Privalumas

Tik aukščiausios kokybės medžiagos. Dirbame tik su išskirtinės kokybės medžiagomis ir skiriame didžiulį dėmesį nepriekaištingai kokybei. Todėl mūsų partneriai savo klientams gali pasiūlyti produkciją, kuri visuomet pateisina lūkesčius.

Privalumas

Skandinaviška kokybė. Ne paslaptis, kad skandinavai savo namų jaukumui ir estetikai skiria didžiulį dėmesį. Ilgas ir sėkmingas darbas Norvegijos rinkoje padėjo mums ištobulinti savo laiptų sistemas, kuriomis didžiuojamės mes ir mūsų partneriai.

Ieškome patikimų ir atsakingų partnerių, kurie laikosi įsipareigojimų bei užtikriną nepriekaištingą paslaugų kokybę savo klientams. Jei jus domina galimybė dirbti su mūsų komanda, užpildykite žemiau esančiąformą, ir mes su jumis susisieksime.

Ačiū, jūsų užklausą gavome.
Sistemos klaida. Pabandykite užklausą siųsti iš naujo.